Call of Duty infinite Warfare Full Oyun indir

Call of Duty: Infinite Warfare full indir – RELOADED – Tek Link – 2016

call-of-duty-infinite-warfare-full-oyun-indir

Oyun dünyasının en sevilen oyunlarından bir tanesi olan Call of Duty serisinin 2016 yılında çıkan Call Of Duty: infinite Warfare oyunu özlemi çekilen klasik savaş hikayelerini yeniden oyun severlerin beğenisine sunuyor.

Serinin bu oyununda birbirinden çok farklı ve ilk defa karşımıza çıkan iki ordu arasında meydana gelen savaş anlatılıyor. Bu kez diğer serilerden farklı olarak Call Of Duty infinite Warfare oyunun da dünyanın sınırları dışına çıkıp güneş sisteminin en ücra köşelerine gidiyoruz. Serinin bu bölümünde sinematik bir anlatımın hakim olduğunu ve güçlü hikayenin oyunun merkezinde işlendiğini görüyoruz. Oyunu oynarken liderliğin ne anlama geldiğini ve lider olmanın getirdiği sorumluluğu taşıyabilmeyi öğrenmemize katkı sağlayacak. Kendine güvenen ve komutayı eline alan oyuncular hiçbir acıması olmayan düşmanın karşısına dikilecek. Sizin tecrübeli bir asker olmanız başarılı olacağınız anlamına gelmiyor. Oyunda en tecrübeli asker siz bile olsanız eğitimler tekrar gözden geçirildikten sonra liderlik etmenin ağır sorumluluğunu, başarıya ulaşmanın gereklerinden biri olan doğru yerde doğru kararları vermeyi öğrendikten sonra göreve hazır olduğunuz anlamını taşıyacak. Her seride kendini yenilemeyi başarabilen Call of duty bu oyunda da önceki oyunlarda görmediğimiz farklı coğrafyalar, gelişmiş ve yenilenmiş silahlar ile oyun zevkinizi en üst sıralara taşıyacak. Birçok farklı alanlarda geçen oyun yeri geldiğinde karada yapılan savaşlar yeri geldiğinde en gelişmiş uzay gemilerinde verilen mücadelelerle heyacanınızı hız kesmeden ileri boyuta taşıyacak.

Kapalı olan dünyada yeterince başarılı olduğunuza inanıyorsanız o zaman Call Of Duty infinite Warfare oyununun çevrimiçi özelliğiyle yaşanabilecek en çetin savaşların içerisinde bir kahraman olabilirsiniz. Çevrimiçi oyun deneyimini bir üst noktaya taşıyan Call Of Duty infinite Warfare ön cephede azimli bir asker olmanızı sağlayarak düşmanın nefesini hissetmenize olanak sağlayacak. Oyunun diğer güzel özelliklerinden bir tanesi ise Zombies moduna sahip olarak çoklu oyuncu ile birlikte oyun deneyiminiz de sizleri mutlu edecek.

Oyuncular tarafından seride en sevilen Call of Duty 4 Modern Warfare oyununun Infinity oyunuyla birlikte güncellenecek ve oyun severlerin beğenisine sunulacak.Oyun Call of Duty: Modern Warfare Remastered adıyla piyasaya sürülecek. Oyunda yüksek detaylar, iyileştirilmiş çözünürlük oranları, dinamik yapıda aydınlatmalar, gölgeli yapıda VFX parçacıkları, en özel yeni animasyonlar ile harika ses efektleri son çıkan konsollar için uyumlu halde çıkacak. Oyuncuların en çok zevk alacakları ise All Ghillied Up, Charlie Don’t Surf, ve Crew Expendable gibi efsane görevlerde Capt. Price, Gaz ve Soap gibi araçalarla dünyayı dolaşacak olmaları. Toplamda 10 adet Crash, Backlot ile Crossfire harita olan bu oyunda ölüm serileri olarak adalandırılan XP, Prestij tarzı özelliklerin olmasını sağlayan çoklu oyuncu modlarını da oyuncular oynayabilecek.

Raven Software stüdyo lideri olan Brian Raffel oyun hakkında Modern Warfare oyununun bu alanda çıtayı epey yükselttiğini ve il olmanın getirisi ile sonusuza dek serinin en iyi olacağını söylerken aynı zamanda serinin yeni halini geliştirmekten büyük onur duyduklarını ve sürekli kendilerini bu alanda yenilemeye adadıklarını söylüyor.

2016 yılında piyasaya sürülen Call Of Duty infinite Warfare oyununu tek link olarak indirip bilgisayarınıza yükleyerek full oynayabilirsiniz.

Call Of Duty infinite Warfare oyunu için gerekli olan minumum sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir:

OS: Windows 7 64-Bit or later
Processor: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 70 GB available space
Sound Card: DirectX 11 Compatible
Additional Notes: Disk space requirement may change over time.

call-of-duty-infinite-warfare-indir

call-of-duty-infinite-warfare-tek-link-indir

Call of Duty infinite Warfare Full Oyun Tek Link indir :

http://turbobit.net/7nujhle36usr/rld-caofduin.iso.html

http://wayupload.com/k2hfopx8j46h/rld-caofduin.iso.html

http://www.hitfile.net/xpsSaCY/rld-caofduin.iso.html

Bir Cevap Yazın