Turbobit Premium

Turbobit Premium Kod Alma Resimli Anlatım

 

Neden Turbobit Premium Kod Almalıyım ?

Site üzerinden indireceğiniz filmleri internet hızınızın verdiği imkan çerçevesinde son sürat indirmek isterseniz o zaman size Turbobit Premium satın almanızı tavsiye ederiz. Bir filmi saatlerce uğraşıp indirmek yerine premium üyelik ile dakikalar içerisinde bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. Turbobit ücretsiz üyelik ile film indirme işini gün içerisinde en fazla bir kaç defa yapabilir ve her indirme işlemi için bir önceki işlemden sonra iki saat civarı zaman geçmesi gerekmektedir. Bunun yerine alacağınız premium kod ile bu kısıtlamalardan kurtulabilirsiniz. Arşivinizi genişletip beklemeden filmleri son hızla indirmek istiyorsanız o zaman aşağıdaki adımları izleyerek kolaylıkla premium üye olabilirsiniz.

Turbobit Premium Üyelik Nasıl Alınır ?

1.- Adım :

İlk olarak premium üyeliği alacağımız aşağıdaki linke tıklıyoruz :

http://turbobit.net/aon7ziod3z14.html

Linke tıklandığında aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa açılacak

turbobit-premium-uyelik-alma

Yukarıdaki resimdeki gibi Yüksek Hızda indir butonuna tıklıyoruz.

2. Adım SMS ile Premium Kodu Alma :

Yüksek Hızda indir butonuna tıkladıktan sonra aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran açılacak :

turbobit-ucretli-uyelik-alma

Yukarıdaki resimdeki gibi SMS butonuna tıklıyoruz. 1 haftalık, 1 aylık ve 3 aylık ücret bedelleri güncel olarak yine bu sayfada yazar.

İhtiyacınız doğrultusunda 1 hafta, 1 ay yada 3 aylık premium üyelik alabilirsiniz. Premium kodu almak için aşağıdaki işlemleri yapmalısınız :

1 haftalık premium kod için telefonunuzun SMS göndeme kısmına turbonet7 yazarak 7979‘ a gönderiyoruz

1 aylık premium kod için telefonunuzun SMS göndeme kısmına turbonet30 yazarak 7979‘ a gönderiyoruz

3 aylık premium kod için telefonunuzun SMS göndeme kısmına turbonet100 yazarak 7979‘ a gönderiyoruz

Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerinin 3′ ü içinde yukarıdaki kodlar geçerlidir.

3. Adım SMS Olarak Gelen Kodu Aktif Hale Getirme :

turbobit-premium-kod-alma

Yukarıdaki resimdeki adımları izliyoruz. 2. adımdaki sms gönderme işleminden sonra cep telefonumuza kısa mesaj olarak gelen premium kodu yukarıdaki resimdeki gibi Yetkili Bayiler butonuna tıklayıp açılan sayfada en sona giderek Activate a premium code yazan butonun sol kısmındaki alana kodu girerek Activate a premium code butonuna tıklıyoruz.

Premium üyeliğiniz aktif olmuş olup bekleme olmadan son hızda filmleri indirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Premium Üyelik :

Kredi kartıyla premium üye olmak için sms ile premium üyelik adımlarındaki 1. adımı aynen geçerek 2. adımda SMS butonu yerine Kredi Kartı butonunu tıklayarak burada yer alan 1 haftalık, 1 aylık, 6 aylık, 1 yıllık ve 2 yıllık üyelik seçeneklerinden birini seçtikten sonra e-posta adresinizi girerek ödeme işlemini yaparak e-posta hesabınıza gelen kodu yine bu alanda yer alan Aldığınız kodu buraya yazın kısmına yazarak göndere tıkladığınızda premium üyelik işleminiz aktif olacaktır.