Turbobit Premiumla indirmenin Keyfini Yaşa

TURBOBiT

Turbobit Premium ve Free indirme

İnternetten film indirmek birçoğumuzun yaptığı eylemlerden bir tanesidir. Aslında indirmek denildiğinde sadece filmi bu kategoriye sokmak yanlıştır. Film haricinde oyun, program, işletim sistemi, belgesel gibi birçok materyalı günlük hayatımızda indirip ihtiyacımız doğrultusunda kullanmaktayız. Günümüzde birçok internet sitesi indirme linklerini Turbobit olarak sunmaktadır. Rusya kökenli olan turbobit firması binlerce dosyayı sunucularında barındırıp kullanıcıların indirmesini sağlamaktadır. Bunu iki yöntemle sunan firma kullanıcıya ücretsiz dediğimiz turbobit free indirme yada ücretli dediğimiz turbobit premium imkanıyla geçekleştirmektedir. Hiç bir ücret vermeden indirmek istersek o zaman ilk yöntem olan free download yöntemini seçeriz. Burada internet hızınız ne olursa olsun turbobitin ücretsiz kullanıcılara sağladığı hız limitinde indirme yapabilirsiniz. Bu da 1 gblık bir filmin ortalama 2 ile 4 saat aralığında indirmek demektir.

Turbobit Premium ile Sınırları Kaldırın

Eğer yüksek kalitedeki filmleri tercih ediyorsanız yada 40-50 gbları bulan kaliteli oyunları oynamak istiyorsanız kuşkusuz bu işlemi ücretsiz üyelik ile yapmak neredeyse imkansızdır. İnternet bağlantınızda yaşanacak bir sorun bile indirme işleminizi yeniden başlatmanıza neden olacaktır. Tüm bu sınırlardan kurtulup internet hızınızın size tanıdığı olanaklardan yararlanarak son hızda indirme işlemi yapmak ve bağlantınız kopsa bile indirmeye kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız o zaman turbobit premium tam size göre. Sitelerin neredeyse %90’ı turbobit linklerini ana link olarak vermesinden dolayı premium üyelikte ilk olarak tercih edilmesi gereken turbobittir diyebiliriz.

 

Arşiviniz Turbobit Premiumla Genişlesin

Free indirme işlemleri ile günde yada ayda ne kadar dosya indirebilirsiniz ? Bu rakam bilgisayarın 24 saat açık kalmasıyla bile oldukça azdır. İşin kötü tarafı 24 saat açık duran bir bilgisayar ay sonunda elektrik faturasının kabarmasına neden olabilir. Ancak turbobit premium kod satın alarak hızlı indirme yapıp hem aradaki elektrik faturasını ödemekten kurtulurunuz hem de 1 ayda yapacağınız indirme işlemini 1-2 günde yaparak arşivinizi kısa zamanda genişletip indirmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Fırsat maliyetiniz harcanan zaman+elektrik faturası yerine daha kısa sürede daha az maliyetle arşiv oluşturmak olacaktır. Turbobit firması premium alacak olanlara birçok ödeme yöntemini sunuyor. Ülkemizde en çok kullanılan iki yöntem ile premium kod almak son derece kolay. Bunlardan bir tanesi kredi kartı diğeri sms (turkcell, vodafone ve türk telekom) yöntemi. Her iki yöntemde de bütçeye uygun seçenekler mevcuttur. Sms ile turbobit premium 1 haftalık, 1 aylık ve 3 aylık seçenekler varken kredi kartıyla turbobit premium alma seçenekleri 1 haftalık, 1 aylık, 6 aylık, 1 yıllık ve 2 yıllık seçeneklerden oluşmaktadır. Özellikle kredi kartıyla alım yapacakların bütçesi uygunsa 2 yıllık, 1 yıllık veya 6 aylık turbobit premium almaları avantajlarına olacaktır.

Turbobit kodu satın alma resimli anlatıma aşağıdaki detaylı anlatım linkinden ulaşabilirsiniz :

http://hdfilmindirin.net/turbobit-premium/

Bir Cevap Yazın